ברוכים הבאים לבלוג שלנו אודות הסרטים הכי חמים ברשת. מטרת הבלוג היא לעדכן אותכם הגולשים בסרטים הכי טובים שעומדים לצאת או יצאו כבר והם חדשים בקולנוע.
סרטים מומלצים זהו פלטפורמה מיוחדת לגולשינו, צוותינו דואג לעדכן אותכם ברשימת הסרטים האטרקטיבים ביותר לשנת 2011-2013.
אנו דואגים לעדכן את האתר כל הזמן לניחויותכם ולהמליץ לכם אודות הסרטים הכי טובים שיש כיום בקולנוע- סרטים חדשים שיצאו זה עתה לשוק הסרטים.
אתם מוזמנים להצטרף אלינו לחווה קולנועית ולבחור איזה סרט הכי אהבתם.
סרטים מומלצים 2014, סרטים חדשים 2014- הכל באתר אחד!
כל סיקור של סרט יכלול פרטים חשובים אודות הסרט, תאריך יציאה וכמובן תקציר של הסרט וטריילר\פרומו.
מקווים שאהבתם, לשאלות, בעיות ומענות צרו קשר!

יום שישי, 20 בספטמבר 2013

דיאנה תקציר + טריילר 2013

שם הסרט: דיאנה
שנת יציאה: 2013
תקציר: עניי הנסיכה דיאנה. אני מהסס להשתמש במונח "המכונית התרסקות הקולנוע". אבל האמת היא שנורא, 16 שנים אחרי אותו היום נורא בשנת 1997, היא מתה מוות נורא אחר. זאת בשל biopic להחריד כוונות טובות, יראת הכבוד וסנטימנטלי על שנותיו האחרונות הטרידו אותה, שילב עם דיאלוג קרטון מוזר - פנטזיה צהובון של כמה אנשים מפורסמים וחשובים לדבר באופן פרטי.

השטח הירוק מחוץ לאודאון כיכר לסטר עשוי גם להיות מכוסה בזרי צלופן מכוסים בימים הבאים, לזכרו של אוי החדש הזה. זה היה כאן, אחרי שהסרט נגמר, שהתכופפתי וכמו מרטין לואיס מישן, שפתיים שלי רעדו. רק על ידי הדמיון ואלס מזכך עם ג'ון טרבולטה הייתי מסוגל לשלוט בעצמי.

הסרט הזה הוא עלילת MI5 לשמו של להשחיר דיאנה ולגרום לה להיראות פלסטיק ואבסורדי?הסרט הוא לא כל כך הרבה מילס ובון כחמישים גוונים נוראיים של גריי עם נלקח מין S & M החוצה - והוחלף בחדירת פפארצי ועבודת צדקה לא מובנת.
טריילר:אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה