ברוכים הבאים לבלוג שלנו אודות הסרטים הכי חמים ברשת. מטרת הבלוג היא לעדכן אותכם הגולשים בסרטים הכי טובים שעומדים לצאת או יצאו כבר והם חדשים בקולנוע.
סרטים מומלצים זהו פלטפורמה מיוחדת לגולשינו, צוותינו דואג לעדכן אותכם ברשימת הסרטים האטרקטיבים ביותר לשנת 2011-2013.
אנו דואגים לעדכן את האתר כל הזמן לניחויותכם ולהמליץ לכם אודות הסרטים הכי טובים שיש כיום בקולנוע- סרטים חדשים שיצאו זה עתה לשוק הסרטים.
אתם מוזמנים להצטרף אלינו לחווה קולנועית ולבחור איזה סרט הכי אהבתם.
סרטים מומלצים 2014, סרטים חדשים 2014- הכל באתר אחד!
כל סיקור של סרט יכלול פרטים חשובים אודות הסרט, תאריך יציאה וכמובן תקציר של הסרט וטריילר\פרומו.
מקווים שאהבתם, לשאלות, בעיות ומענות צרו קשר!

יום שישי, 27 בספטמבר 2013

המשחק של אנדר טריילר + תקציר Ender's Game

שם הסרט: המשחק של אנדר
תאריך יציאה: 31.10.13
טריילר:תקציר :
לאחר גזע חייזרים בשם את Formics (הידוע גם את "ממזרים") תוקף את כדור הארץ, הצי הבינלאומי להתכונן לפלישה הבאה על ידי אימון הילדים הצעירים הטובים ביותר כדי למצוא את המועמד בעתיד להוביל את הצי הבינלאומי ולמלא את נעליו של אגדי גיבור המלחמה מאזר רקהאם. אנדר וויגין (אסא בטרפילד), נער ביישן אך אסטרטגי מבריק, הוא משך את כדור הארץ מבית הספר שלו כדי להצטרף לצי בינלאומי ולהשתתף בבית הספר ללחימה בחלל האגדית. לאחר בקלות שליטה במשחקי המלחמה הקשות יותר ויותר, תוך הבחנה עצמו ולזכות בכבוד בקרב חבריו, הוא הוסמך אנדר בקרוב על ידי קולונל גרף (הריסון פורד) כתקווה הגדולה הבאה של הצבא, וכתוצאה מקידומו לבית הספר לפיקוד. ברגע שיש, הוא אומן על ידי מאזר רקהאם (בן קינגסלי) עצמו להוביל את הצבא למלחמה שתקבע את עתידו של כדור הארץ והמין האנושי. [4]

אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה